Drodzy Narzeczeni!

Pierwszy taniec, to zupełnie wyjątkowa chwila podczas każdego wesela. Jest to pierwsze wspólne wystąpienie małżonków, którego celem jest pokazanie miłości tych dwojga przed najbliższymi dla nich osobami.
Aby dobrze przygotować się do tej chwili rozpocznijcie zajęcia razem z nami.
Jeszcze przed rozpoczęciem lekcji, spotykamy się aby wspólnie porozmawiać jak wyobrażacie sobie pierwszy taniec i ustalić wszystkie szczegóły, oczywiście spotkanie to jest bezpłatne.
Oferujemy Wam przygotowanie choreografii specjalnie dla Was, od nowa, która idealnie pasuje do muzyki, przy której chcecie zatańczyć. Dostosowujemy ją na bieżąco do Waszych preferencji oraz marzeń.
Pierwszy taniec kojarzy się często nowożeńcom ze stresem, dlatego oprócz nauki kroków, udzielamy praktycznych porad jak przygotować się do tańca, uczymy również mowy ciała, przekazywania emocji, aby Wasz pierwszy taniec był historią Waszej miłości. Uczymy również uniwersalnych zasad przydatnych na każdym parkiecie.

Pomożemy Wam w wyborze odpowiedniej piosenki, prześlemy propozycje, a także dostosujemy ją do potrzeb tańca (skrócenie, delikatna zmiana tempa, usunięcie niektórych fragmentów). Ponadto na bieżąco dodajemy do choreografii wszelkie potrzebne zmiany, abyście w tańcu czuli się przyjemnie i komfortowo.
Na życzenie nowożeńców, uczymy dodatkowych kroków, np. tańca użytkowego, który świetnie się sprawdza podczas zabawy weselnej.
Specjalizujemy się w nauce wszelkich tańców towarzyskich, od radosnej cha-chy do eleganckich walców, oferujemy również naukę salsy, disco, użytkowy, swing, rock&roll. Szeroka wiedza zdobyta na światowych parkietach pozwala nam na stworzenie choreografii, w którą możemy wpleść szeroki wachlarz trików, spektakularnych podnoszeń, wychyleń, tak aby taniec naprawdę zrobił niezapomniane wrażenie.
Na wasze życzenie możemy zaangażować pierwszy taniec Waszych najbliższych i stworzyć choreografie, w której oprócz Was zatańczą z Wami najbliżsi, świadkowie, przyjaciele czy rodzeństwo.
Nawet 3 lekcje mogą wystarczyć, aby przygotować Was do pierwszego tańca, wszystko zależy od tego, co chcielibyście zatańczyć oraz od Waszych predyspozycji.

Nie musicie bać się, że choreografia wypadanie Wam z głowy. Po każdych zajęciach otrzymujecie od nas film z krokami których się nauczyliście, aby mieć możliwość doskonalenia nowo nabytych umiejętności w domowym zaciszu.

Więcej informacji pod numer telefonu: 501 101 340.

Zapraszamy na profil pierwszego tańca na facebooku, zamieszczamy tam na bieżąco zdjęcia i filmy naszych nowożeńców.
https://www.facebook.com/kaliszpierwszytaniec/

Pierwszy taniec w wykonaniu naszych uczniów – Moni i Pawła.


Parse error: syntax error, unexpected 'footer' (T_STRING) in /wp-content/themes/illdy/footer.php on line 45